Skorpion Prywatna Komunikacja Samochodowa Pietrzyk A. Librowski M. Spółka Jawna

Karnety rabatowe


Wynajem autokarów

O nas

Założycielami firmy PKS SKORPION Spółka Jawna są: właściciel firmy P.U. SPEC-CAR Adam Pietrzyk oraz właściciel firmy P.H.U. LIBRA TRAVEL Michał Librowski.
Po wielu sugestiach ze strony naszych dotychczasowych klientów zarówno z terenu gminy Gorzkowic, Rozprzy a także Piotrkowa Tryb., postanowiliśmy uruchomić linię regularną Gorzkowice - Piotrków Tryb. - Gorzkowice. Powyższą linię obsługują zarówno busy posiadające 20 miejsc siedzących, jak i autokary z 57 miejscami siedzącymi, posiadające klimatyzacje które kursują w godzinach szczytu komunikacyjnego.

Z powodu nie wyrażenia zgody na korzystanie z przystanku głównego na dworcu w Piotrkowie Tryb. odjeżdżamy z przystanku przy ul. Grota Roweckiego (przy Dworcu PKS) , przystanek ten znajduje się jedynie 80 metrów od przystanku głównego. Mamy nadzieje że ta drobna niedogodność nie zniechęci państwa do korzystania z naszych usług. My ze swej strony postaramy się to państwu wynagrodzić jakością wykonywanej przez nas usługi,licznymi promocjami, i karnetami na darmowe przejazdy.Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności w zakresie przewozu osób, a są to: Certyfikaty Kompetencji Zawodowych, Licencje i zezwolenia na obsługiwanie linii regularnej Gorzkowice - Piotrków Tryb. - Gorzkowice. Zatrudniamy doświadczonych kierowców z wieloletnim stażem pracy, osobiście prowadzimy nadzór nad naprawami naszych pojazdów aby zmniejszyć awaryjność naszych pojazdów.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług i jednocześnie zapewniamy Państwo, że w miarę naszych możliwości, dołożymy wszelkich starań, aby podnosić standard naszych usług.

Adam Pietrzyk i Michał Librowski